DUYURULAR
Derneğimiz üyesi eski meslektaşımız Hayrettin GÜNGÖR Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri oldu.
Derneğimiz üyesi eski meslektaşımız SayınHayrettin GÜNGÖR,Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN’ın tensipleriyle Hatay Büyükşehir..
Meslektaşımız Hüseyin ÇAĞATAY Manisa Büyükşehir Belediyesine Teftiş Kurulu Başkanı oldu.
Derneğimiz üyesi meslektaşımız Sayın Hüseyin ÇAĞATAY, Manisa Büyükşehir Belediyesine Teftiş Kurulu Başkanı olarak görevlendirilmiştir...
Meslektaşımız Ali Ekber ASKER Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi
Derneğimiz üyesi meslektaşımız Sayın Ali Ekber ASKER, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresine Genel Müdür..
Eski Meslektaşımız Sayın Balamir GÜNDOĞDU Bakan Müşaviri olarak atandı.
Derneğimiz üyesi eski meslektaşımız Sayın Balamir GÜNDOĞDU, İçişleri Bakanımız Sayın Ali YERLİKAYA'nın talebiyle Bakanlığımızda Bakan..
Derneğimiz üyesi eski meslektaşımız Sayın Mehmet AYDIN Kamu İhale Kurulu Üyeliğine atanmıştır.
Derneğimiz üyesi eski meslektaşımız Sayın Mehmet AYDIN, 10 Mayıs 2024 tarihli ve 2024/118 sayılı Cumhurbaşkanı Kararıyla Kamu İhale Kurulu Üyeliğine..
Derneğimiz üyesi meslektaşımız Hüseyin Eren HERSAN Bursa Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir.
Derneğimiz üyesi meslektaşımız Başkontrolör Sayın Hüseyin Eren HERSAN Bursa Osmangazi Belediyesinde Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir...
Bize Ulaşın

Esat Caddesi, Akay Yokuşu,
Lale Apt. No:15/3
Bakanlıklar/ANKARA

Tel : +90 (312) 417 03 75
Fax: +90 (312) 425 36 80

Sosyal Medya Hesaplarımız:

X (Twitter): @kontder
İnstagram  : kontderr
 
Biliyor musunuz ?

1- 25 Kasım 2023 Tarihli ve 32380 Sayılı Resmî Gazete'de "Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği (Sıra No: 554)" yayımlanmıştır. Tebliğ ile yeniden değerleme oranı 2023 yılı için % 58,46 (elli sekiz virgül kırk altı) olarak tespit edilmiştir

2-12 Ağustos 2023 Tarihli ve 32277 Sayılı Resmî Gazetede "Otopark Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" ve " Planlı Alanlar İmar Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik "  yayımlanmıştır.

3-24 Kasım 2022 Tarihli ve 32023 Sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği (Sıra No: 542) ile yeniden değerleme oranı 2022 yılı için  % 122,93 (yüz yirmi iki virgül doksan üç) olarak tespit edilmiştir.

4-25 Ağustos 2022 Tarihli ve 31934 Sayılı Resmî Gazetede "İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik (Karar Sayısı:?5987)"  yayımlanmıştır.

Posta Listesi

Kaydolun! Sitemizdeki gelişmelerden ve eklenen içeriklerden ilk sizin haberiniz olsun.

Ziyaretçi Defteri
Yorum Yaz

Derneğimizin Yeni Dönemine İlişkin Açıklamalar

Derneğimizin Yeni Dönemine İlişkin Açıklamalar

Değerli Okurlarımız,

Derneğimizin 12 Mayıs 2024 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurulunda yeni Yönetim Kurulu üyeleri seçilmiştir. Değişen yönetimimizle beraber derneğimiz yapılanma sürecine girmiş olup, yeni dönemde yerel yönetimlere rehberlik faaliyetini en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz.

1995 yılından beri düzenli olarak çıkardığımız Yerel Yönetim ve Denetim Dergimiz Ekim 2023 sayısından itibaren dijital olarak yayınlanmaya başlanmış olup, sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için dijital olarak yayınlamaya devam edeceğiz.

Geçmişten günümüze kâr amacı olmadan hizmet veren derneğimiz, sizlerin de desteğiyle 29 yıldır faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu süreçte üyeliğini iptal etmeyi düşünen abonelerimiz varsa, karar vermeden önce, yeni dönemde Dergimiz ve Soru-Cevap Platformumuzun yeni çalışmalarını takip etmelerini rica ediyoruz.

Bu itibarla derneğimiz Web Sitesi üzerinden hizmet veren Soru-Cevap Platformumuzu, okurlarımızın sorularına en hızlı şekilde cevap verebilmek için, Online Soru-Cevap olarak hizmete sunmayı planlamaktayız.

Soru-Cevap Platformumuzu kullanmakta sorun yaşayan veya henüz üye kaydı olmayan abonelerimiz https://www.kontder.org.tr/ adresinden kayıt yaptıktan sonra Derneğimizin 0 312 417 03 75 nolu iletişim numarasını arayarak bilgi alabilirler.

İlginiz için teşekkür ederiz.

 

KONTDER